اخبار
جزییات برگزاری سومین سوگواره تجسمی سرخ، سیاه به رنگ عشق اعلام شد بازگشت


سومین سوگواره هنرهای تجسمی با عنوان «سرخ و سیاه به رنگ عشق» در چهار رشته عکاسی، پوستر، تصویرگری و نقاشی همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) از 9 تا 17 آذر 1395 توسط برج میلاد تهران و به مناسبت ایام ماه محرم و صفر در نگارخانه میلاد برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، هدف از برگزاری این دوره از  سوگواره ثبت جلوه‌های معنوی و حضور پرشور مردم در برگزاری آیین‫های ایام محرم و صفر و نمایش فرهنگ غنی اسلامی ایرانی و اهمیت این ماه‫ها در فرهنگ غنی شیعه در اقصی نقاط ایران است. برگزاری نمایشگاه از اين آئين پرشكوه و دستيابي به آثار ارزشمند هنرمندان تجسمی از دیگر اهداف برگزار کننده است.

هنرمندان و علاقه مندان به شرکت در هر یک از رشته های هنری می توانند در بخش‫های عکاسی و تصویرسازی حداکثر ۵ اثر و در بخش طراحی گرافیک (پوستر) حداکثر ۳ اثر و در بخش نقاشی 3 تصویر اثر خود را با رزلوشن 200 Dpi با فرمت jpeg  و مود RGB  با رعایت مقررات تخصصی اعلام شده در هر بخش ارسال کنند. همچنین متقاضیان در  سه رشته عکاسی، تصویرگری و پوستر فایل ارسالی می‫بایست به صورت دیجیتالی ارسال شود. داوری آثار در رشته نقاشی دو مرحله ای است و متقاضیان رشته نقاشی در مرحله ثبت نام می‫بایست فایل تصویر اثر خود را به صورت دیجیتالی ارسال و پس از انتخاب مرحله اول و پذیرش تا تاریخ اعلام شده اصل اثر را برای انتخاب نهایی به دبیرخانه تحویل  یا ارسال نمایند. توجه شود که کیفیت فایل باید بیانگر جزییات اثر برای هیأت انتخاب باشد.

 براساس اعلام دبیرخانه سوگواره سرخ، سیاه به رنگ عشق مهلت ارسال آثار در رشته نقاشی تا 28 آبان ماه و مهلت ارسال آثار سه رشته عکاسی، پوستر و تصویرگری تا 30 آبان ماه است.

علاقه مندان برای اطلاع از جزییات فراخوان سوگواره و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.miladfestival.ir مراجعه کنند.
به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران نمایشگاه آثار پذیرفته شده از 9 تا 17 آذرماه در نگارخانه میلاد در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد. همچنین مراسم اهدای جوایز سه شنبه 9 آذرماه همزمان با رحلت پیامبر اکر (ص) ساعت 17 در نگارخانه برج میلاد برگزار می شود. 

دبیرخانه سومین سوگواره هنرهای تجسمی برج میلاد
سرخ و سیاه به رنگ عشق 
 
تاريخ خبر:  1395/07/19